Konstrukcja budki telefonicznej

Budka telefoniczna do biura HaloBudka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Wyposażenie biura używane jest codziennie przez wiele godzin oraz przez wielu pracowników, przez co poziom eksploatacji jest bardzo wysoki. HaloBudka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu produkt spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem komfortu użytkowania, jak i trwałości produktu.

Cechy konstrukcyjne naszej budki telefonicznej:

  • Tłumienie dźwięków zarówno tych pochodzących z zewnątrz, jak i tych generowanych wewnątrz budki zapewnia prowadzenie rozmów telefonicznych w całkowitej ciszy i skupieniu.
  • Wyjątkowo mocne i  wytrzymałe ściany i sufit.
  • Kilkuwarstwowy lakier  warstwy zewnętrznej zapewnia odporność na zarysowania.
  • Ściany budki składają się z dwóch warstw. Część  zewnętrzna jest wyjątkowo trwała i wytrzymała,  natomiast część wewnętrzna pełni  funkcję dźwiękoizolacyjną dzięki czemu HaloBudka gwarantuje wyciszenie na poziomie -30 db.
  • Materiał, którym wyłożone są ściany i sufit od wewnątrz gwarantuje brak efektu rezonansu co sprawia, że  rozmowy odbywają się w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

Elementy konstrukcyjne budki telefonicznej do biura HaloBudki:

Drzwi i ściana tylna

Elementy te wykonane są ze szkła hartowanego, które jest najbardziej wytrzymałym rodzajem szkła. Gęstość oraz ciężar szkła również przyczyniają się do zapewniania dźwiękoizolacyjności budce telefonicznej. Szkło hartowane stosuje się miedzy innymi w witrynach sklepowych, szklanych ścianach oraz oknach biurowców więc jest ono w pełni bezpieczne dla użytkowników, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.

Uszczelki

Oszklenie połączone jest specjalnie zaprojektowanymi uszczelkami co dodatkowo podnosi poziom wyciszenia HaloBudki.

Półka

Wykonana jest z tego samego hartowanego szkła co ściana tylna i drzwi, dzięki czemu HaloBudka jest spójna i estetyczna.

Okucia

Okucia wykonane są z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki swojej prostej formie nadają całości estetyczny i elegancki wygląd.

Elektryka

Wewnątrz budki telefonicznej znajduje się gniazdko elektryczne,  które może służyć do podłączenia ładowarki do  telefonu czy laptopa.

Wentylacja

HaloBudka wyposażona jest w wydajny i cichy system wentylacyjny, dzięki czemu komfort przebywania w budce oraz prowadzenia rozmów jest bardzo wysoki. System włącza się automatycznie gdy wewnątrz budki znajduje się osoba

 

Kolorystyka

HaloBudka może zostać wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL, która zawiera ponad 200 kolorów, dzięki czemu kolorystyka budki może być wpisana w kod kolorystyczny Państwa firmy.