Konstrukcja budki telefonicznej

Budka telefoniczna do biura HaloBudka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Wyposażenie biura używane jest codziennie przez wiele godzin oraz przez wielu pracowników, przez co poziom eksploatacji jest bardzo wysoki. Dlatego meble do biur „rządzą się” swoimi prawami, muszą mieć bardzo mocną i stabilną konstrukcję.

KONSTRUKCJA BUDKI TELEFONICZNEJ

HaloBudka dzięki swojej konstrukcji doskonale tłumi dźwięki, przez co zapewnia prowadzenie rozmów w ciszy i skupieniu. Gwarantuje wyciszenie na
poziomie – 30 db.
Zastosowanie wielowarstwowych ścian budki w szczelnym połączeniu z przednią i tylną szybą, daje efekt izolacji dźwięku oraz stabilną konstrukcję.

Ściany budki składają się z wielu warstw:
»» 3-warstwowy lakier zewnętrzny – zapewnia odporność na zarysowania.
»» Płyta MDF o grubości 18 mm – zapewnia trwałą i stabilną konstrukcję budki.
»» Kanał wentylacyjny z wylotem powietrza w suficie budki – daje możliwość przepływu powietrza pomiędzy dolną a górną częścią budki, jak również między wnętrzem a otoczeniem budki.
»» Specjalna pianka izolacyjna – zapewnia doskonałe wyciszenie.
»» Tapicerka, którą wyłożone są ściany i sufit gwarantuje brak efektu rezonansu co sprawia, że rozmowy prowadzone są w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.
ELEMENTY KONSTRUKCJI

Drzwi i ściana tylna

Elementy te wykonane są ze szkła hartowanego, które jest najbardziej wytrzymałym rodzajem szkła. Gęstość oraz ciężar szkła również przyczyniają się do zapewniania dźwiękoszczelności budce telefonicznej. Szkło hartowane stosuje się między innymi w witrynach sklepowych, szklanych ścianach oraz oknach biurowców więc jest ono w pełni bezpieczne dla użytkowników, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.

Uszczelki

Oszklenie połączone jest doskonale przylegającymi uszczelkami co dodatkowo podnosi poziom wyciszenia HaloBudki.

Okucia

Okucia wykonane są z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki swojej prostej formie nadają całości estetyczny i elegancki wygląd.

Okucia

Okucia do budki

ELEKTRYKA

Wewnątrz budki telefonicznej znajduje się gniazdko elektryczne,  które może służyć do podłączenia ładowarki do  telefonu czy laptopa.

WENTYLACJA

HaloBudka wyposażona jest w wydajny i cichy system wentylacyjny, dzięki czemu komfort przebywania w budce oraz prowadzenia rozmów jest bardzo wysoki. System włącza się automatycznie gdy wewnątrz budki znajduje się osoba

 

Wentylacja do halobudki

KOLORYSTYKA

HaloBudka może być wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL dzięki czemu kolor budki będzie wpisany w kod kolorystyczny Państwa firmy.

Dodatkowo dajemy Państwu do wyboru spośród 50 tkanin obiciowych w różnych kolorach i o 3 różnych strukturach tkaniny.

Kolory budek telefonicznych