Elementy konstrukcji

ŚCIANY

Ściany boczne zarówno budki, jak i salki składają się z wielu następujących warstw:

  • 3-warstwowy lakier zewnętrzny – zapewnia odporność na zarysowania. Opcjonalnie fornir do wyboru Klienta.
  • Płyta MDF o grubości 18 mm – zapewnia trwałą i stabilną konstrukcję budki.
  • Kanał wentylacyjny z wylotem powietrza w suficie budki – daje możliwość wymiany powietrza w budce.
  • Specjalna gąbka izolacyjna – zapewnia doskonałe wyciszenie ścian.
  • Kolejna warstwa płyty MDF.
  • Pianka akustyczna.
  • Tapicerka, którą wyłożone są ściany i sufit gwarantuje brak efektu rezonansu co sprawia, że rozmowy prowadzone są w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

DRZWI I ŚCIANA TYLNA

Elementy te wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, które jest najbardziej wytrzymałym rodzajem szkła. Gęstość oraz ciężar szkła również przyczyniają się do zapewniania dźwiękoszczelności budce telefonicznej. Szkło hartowane stosuje się między innymi w witrynach sklepowych, szklanych ścianach oraz oknach biurowców, jest ono w pełni bezpieczne dla użytkowników, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.

ELEKTRYKA

W budce telefonicznej pod półką, montowane jest gniazdo 230 V oraz przełącznik wentylacji i światła. Możliwe do zamontowania są inne gniazdka według wskazania Klienta, np gniazdo RJ45. W salce spotkań, nad półką montowane są 2 gniazdka elektryczne oraz przełącznik światła i wentylacji.

WENTYLACJA

HaloBudka wyposażona jest w wydajny i cichy system wentylacyjny, dzięki czemu komfort przebywania w budce oraz prowadzenia rozmów jest bardzo wysoki. System włącza się automatycznie na czujnik ruchu.

Parametry wentylacji w budce telefonicznej to: wydajność: 165 m3/h, moc: 30,8/22 W, liczba obrotów: 2600/3000 obr/min

Parametry wentylacji w salce spotkań to: 2 wentylatory o łącznej przepustowości 330 m3/h umieszczone w panelu sufitowym. W ścianach bocznych kratki wentylacyjne zlokalizowane pod siedziskami.

PÓŁKA

Budki telefoniczne wyposażone są w ergonomiczną półkę na laptopa o wymiarach 50 cm x 25 cm x 10 cm. Półka jest bardzo estetyczna, w kolorze orzecha amerykańskiego, powlekana lakierem bezbarwnym. Doskonale komponuje się z każdym kolorem tapicerki wewnątrz budki.